Reklama

Akcja "Odchudzanie plecaków" PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator2
niedziela, 28 września 2014 19:38

Na prośbę rodziców Rada Pedagogiczna przeanalizowała problem ciężkich plecaków. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów podsunęli kilka pomysłów.

• PRZYRODA -   podręczniki i zeszyty ćwiczeń uczniowie pozostawiają w sali przyrodniczej
  • INFORMATYKA - uczniowie zakupują podręcznik na 3 lata ( kl. 4-6) i zostawiają do korzystania w sali komputerowej
  • JĘZYK POLSKI -  istnieje możliwość wykupienia multipodręcznika ( opłata 5zł- informacja na stronie wydawnictwa GWO)
  • PLASTYKA, MUZYKA i RELIGIA - uczniowie zostawiają podręczniki w klasie

Ponadto: - uczniowie zakładają cieńsze zeszyty ( do 32 stron, w miękkiej oprawie)

- stroje i obuwie sportowe - do pozostawienia w szafkach (zabierać tylko do prania)

Miejmy nadzieję, że dzięki tym sugestiom - plecaki dzieci  staną się lżejsze, a nauka będzie szybciej i łatwiej wchodzić do głowy Smile

Poprawiony: niedziela, 28 września 2014 19:41

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Reklama

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, echo. Valid XHTML and CSS.